Hlavní třída 436/77, Havířov – Město, 736 01

O lokalitě

Havířov ulice Na Polanech

Developerský projekt Havířov Životice Na Polanech je nový projekt, který se zaměřuje na stavbu moderních a energeticky nenáročných prostorných rodinných domů. Každý dům je navržen tak, aby splňoval náročné požadavky moderního bydlení a zároveň respektoval okolní přírodu. Lokalita Havířova Životic nabízí výbornou infrastrukturu a klidnou atmosféru, kterou ocení každý, kdo hledá ideální místo k bydlení.

Projekt „NA POLANECH“ je navržen jako soubor 12 rodinných domů, tvořen čtyřmi (třemi) typy nízkoenergetických, přízemních staveb s jednotlivými dispozicemi 4+kk o užitné ploše od 87,04 m2 do 118,75 m2.

Nachází se nedaleko Těrlické přehrady v Havířově – Životicích a je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí žít v blízkosti přírody a zároveň mít komfort městské vybavenosti na dosah. V okolí se nachází louky, lesy, ovocné sady, ale například také mateřská, základní škola a obchod. V centru města jste autem za 10 min/5km.

Vzdálenost jízdy autem do OC Karolina v Ostravě, 20 min na Frýdecké náměstí ve Frýdku-Místku a třetí okresní město Karviná, je shodně taky za dvacet minut jízdy autem.

Konstrukční, materiálové a barevné řešení všech 12 domů je totožné, vnitřní prostory byly navrhovány s ohledem na kvalitu a praktičnost a vybavení bylo vybráno tak, aby splňovalo veškeré požadavky na komfortní a pohodlné bydlení.

Domy budou připravené k nastěhování, napojené na všechny inženýrské sítě, včetně vybudované příjezdové komunikace. Celkové výměry pozemků se pohybují v rozmezí od 859 m2 do 3341 m2.